W dniu 24 września w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk w Głobinie odbyła się kolejna edycja Gali Białego Bociana, podczas której wyróżniono osoby szczególnie zasłużone dla kultury w naszym regionie. Do Nagrody Starosty Słupskiego zgłoszono 16 kandydatów. Komisja konkursowa, która rozpatrzyła i zaopiniowała złożone wnioski zdecydowała o przyznaniu statuetki Białego Bociana Zorzy Sędzickiej, Krzysztofowi Plebankowi oraz Krzysztofowi Szpotowi. Nagrody pieniężne otrzymali ponadto: Ewa Grużewska, Włodzimierz Lipczyński, Maciej Flisak, Bogusław Cyrny, Marian Sołtysik, Elżbieta Czarnuch oraz Gabriela Siecińska. Rozdano też dyplomy oraz zestawy upominkowe. Uroczystość została uświetniona występami artystycznymi w wykonaniu Ringo Todorovica, Roksany Białek, Tadeusza Picza oraz Katarzyny Wołoszyn.
Wszystkim nominowanym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy! ???
Strona główna » Białe Bociany 2020 rozdane
WYDARZENIA
nadchodzące
2026-05-27
Warsztaty pod palmą. Edycja letnia 2026
2026-05-26
Grzegorz Turnau KAMERALNIE
2026-04-10
ZALIA | Koncert na tarasie
2026-06-01
VI Powiatowy Plener Malarski „Oczami baronowej Klary. Edycja 2026″
2026-06-23
POWIATOWE ŚWIĘTO PLONÓW 2026
Poprzednie
Następne
minione
2026-04-07
Tomasz Makowiecki | Koncert w sali lustrzanej
2026-03-23
Dom Kultury+ – Partnerstwa Lokalne
2026-04-08
43. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
2026-06-03
INFORMACJA
2026-03-19
VIII Festiwal Zespołów Folklorystycznych „Ziemia Słupska” & Szparagowe Święto
2026-04-02
VOŁOSI | Koncert w sali lustrzanej
Poprzednie
Następne