7 grudnia br. w Bronowie (gm. Kępice) odbył się kolejny Kulig Drezynowy. Uczestnicy mieli okazję przejechać się drezynami Słupskiej Powiatowej Kolei Drezynowej, na miejscu w świetlicy wiejskiej czekał na nich gorący posiłek, a na zakończenie imprezy święty mikołaj wręczał wszystkim paczki ze słodyczami.
Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku!
Strona główna » V Kulig za nami
WYDARZENIA
nadchodzące
2026-05-27
Warsztaty pod palmą. Edycja letnia 2026
2026-04-01
Sarsa | Koncert na tarasie
2026-05-26
Grzegorz Turnau KAMERALNIE
2026-04-10
ZALIA | Koncert na tarasie
2026-06-01
VI Powiatowy Plener Malarski „Oczami baronowej Klary. Edycja 2026″
Poprzednie
Następne
minione
2026-03-23
Dom Kultury+ – Partnerstwa Lokalne
2026-04-08
43. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
2026-06-03
INFORMACJA
2026-03-19
VIII Festiwal Zespołów Folklorystycznych „Ziemia Słupska” & Szparagowe Święto
2026-04-02
VOŁOSI | Koncert w sali lustrzanej
2026-03-13
15. Festiwal Poezji Śpiewanej
Poprzednie
Następne