TANECZNE INSPIRACJE – cykl spotkań z tańcem on-line

Ruszamy z nowym projektem !!!
TANECZNE INSPIRACJE – cykl spotkań z tańcem on-line !!!
To cykl filmów, poprzez które chcielibyśmy zainteresować wszystkich tak piękną dziedziną sztuki, jaką jest TANIEC. Poznacie tutaj najważniejsze style taneczne oraz ich zasady. Instruktorzy tańca zaproszą Was do swojego świata, gdzie nauczycie się krok po kroku krótkich choreografii przygotowanych specjalnie dla Was.
Filmy pojawiać się będą co dwa tygodnie na naszym fanpage i kanale YouTube. Za każdym razem po publikacji posta – będziemy także czekać na WASZE filmiki z tą choreografią . Nagrajcie i pokażcie, jak udało się Wam opanować daną technikę. Filmiki możecie wrzucać w komentarzach pod naszym postem – każdorazowo macie 14 dni od momentu udostępniania przez nas filmu – do dzieła !!! Trzy najciekawsze pokazy z danego stylu zostaną nagrodzone przez nas super upominkami. 
 
Część I – Taniec współczesny – Agnieszka Chmielnik (instruktorka w Słupskim Ośrodku Kultury, Ognisku Baletowym Enza oraz tancerka Teatr Tańca Enza):
 
Część II – Taniec ludowy – Karolina Maciejewska (instruktorka w Młodzieżowym Dom Kultury w Słupsku – MDK Słupsk):
 
Część III – Taniec nowoczesny a dokładniej Street Dance – Kamila Jaszewska (instruktorka w Studiu Tańca BALANCE w Słupsku):