Ruszają zapisy na WAKACYJNE WARSZTATY w PAŁACU !

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku od 7 do 13 lat na WAKACYJNE WARSZTATY W PAŁACU. 

W naszej letniej ofercie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, wybrania dowolnej liczby dni warsztatowych w terminie od 28.06.2021-02.07.2021 i 05.07.2021-09.07.2021 oraz szybkiego zarezerwowania miejsca (ze względu na ograniczoną ilość uczestników decyduje kolejność zgłoszeń). 

Zapewniamy opiekę merytoryczną z warsztatami w godzinach od 9:00 do 15:00.

Koszt 25 zł za dzień.

Na zapisy czekamy do 23 czerwca.

Rezerwacja miejsca i wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 59 844 57 58.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w WAKACYJNYCH WARSZTATACH W PAŁACU jest dostarczenie wypełnionych i podpisanych dokumentów:

Regulamin-CKPS-WAKACYJNE-WARSZTATY-W-PAŁACU

Oświadczenie-rodzica-CKPS-WAKACYJNE-WARSZTATY-W-PAŁACU

Karta-kwalifikacyjna-CKPS-WAKACYJNE-WARSZTATY-W-PAŁACU-RODO

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Regulamin-Covid

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPISEM POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘĆ 

Zajęcia plastyczne „String Art” – 28 czerwca

Technika ta charakteryzuje się układem kolorowych nici nawleczonych między punktami w celu utworzenia wzorów geometrycznych lub dowolnych projektów reprezentacyjnych. Na zajęciach tworzone będą prace, które każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą do domu.

Warsztaty muzyczne – bębniarskie – 29 czerwca

Na zajęciach uczestnicy nauczą się prostych rytmów. Wspólnie zagrają na bębnach pod okiem instruktorki oraz poznają świat muzyki tworzonej przez instrumenty perkusyjne. W programie nauka gry na bębnie djembe, zabawy rytmiczno – ruchowe, improwizacja instrumentalna.

Warsztaty teatralne – 30 czerwca

Warsztaty poprowadzi aktor Państwowego Teatru Lalki „Tęcza”. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się wyrażania przeżyć, nastrojów, emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki oraz słów. Zajęcia mają na celu pobudzanie psychicznego rozwoju dzieci, ich naturalnej aktywności przez zabawy i gry dramatyczne.

Programowanie Maincraft – 1 lipca i 5 lipca

Zadaniem dzieci w czasie warsztatów jest rozwiązywanie, zagadek przygotowanych przez instruktorów, a w tym celu także wzajemna współpraca z wykorzystaniem logiki i narzędzi programistycznych. Jest to świetny czas zabawy z możliwością wprowadzenia dzieci i młodzieży w programowanie.

Bal z pokazem iluzji – 2 lipca

Bal z animatorem, który wprowadzi dzieci w świat magii i iluzji. Będzie to impreza kostiumowa, na której dzieci będą mogły wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach

Warsztaty taneczne – 6 lipca

Zajęcia taneczne będą opierały się na technice street dance. Na warsztatach dzieci nauczą się krótkiej choreografii. Poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe uczestnicy poznają kroki podstawowe oraz proste techniki taneczne. Dobra zabawa gwarantowana !!!

EKO warsztaty – 7 lipca

Na warsztatach uczestnicy wraz z pracownikami Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” poznają świat przyrody znajdujący się w przypałacowym pięknym parku. Nauczą się konstruować domki dla owadów oraz rozpoznawać poszczególne okazy fauny i flory.

Projektowanie i drukowanie 3D – 8 lipca

Na warsztatach dzieci nauczą się projektować w 3D i będą mogły cieszyć z efektów własnej pracy. Świat nowoczesnych technologii, jakim niewątpliwie jest druk 3D, pozwoli na poszerzenie swoich umiejętności lub może być początkiem nowego hobby, które sprawia wiele satysfakcji.

Szop&Jitsu zajęcia z trenerem – 9 lipca

Szop&Jitsu to odmiana brazylijskiego Jiu Jitsu, które jest popularnym sportem walki. Na zajęciach poprzez zabawę, uczestnicy nauczą się podstawowych pojęć oraz zagadnień związanych z tym sportem. Zajęcia poprawiają ogólną zwinność oraz koordynację ruchową uczestników.