WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Zabytki Powiatu Słupskiego”. 👏

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Zabytki Powiatu Słupskiego”. 👏
Poziom konkursu był BARDZO WYSOKI, a my uwielbiamy przyznawać nagrody, dlatego w tym roku będzie ich aż 2️⃣2️⃣ 😍
 
Kategoria I-IV 👏
I MIEJSCE Amelia Papierkiewicz „Pałac Bismarcka w Warcinie”.
II MIEJSCE Zosia Uznańska „Ustka i jej okolice – wybrane zabytki i atrakcje turystyczne”.
III MIEJSCE Ewa Lewandowska „Kościół pw. Św. Piotra i Pawła w Główczycach”.
WYRÓŻNIENIE Zuzanna Olejniczak „Wozownia Bismarcka w Warcinie”.
 
Kategoria V-VIII 👏
I MIEJSCE Amelia Sienkiewicz „Latarnia morska w Ustce”.
II MIEJSCE Nadia Stępień „Zabytki Powiatu Słupskiego”.
III MIEJSCE Aleksandra Turzyniecka „Kościół w Zimowiskach”.
WYRÓŻNIENIE Alicja Brezińska „Swołowo – dom w kratę”.
 
Kategoria DOROŚLI 👏
I MIEJSCE Marlena Kucharska-Konopa „Pałac w Lubuczewie w nocnej odsłonie”.
II MIEJSCE Anna Zduńczyk „Pałac w Głuszynie”.
III MIEJSCE Barbara Białożyńska „Kościół Św. Antoniego w Strzelinie”.
WYRÓŻNIENIE Weronika Maciejewska „Mój Kościół”.
 
WYRÓŻNIENIE POZAREGULAMINOWE
👏 Kategoria I-IV
Antoni Pilarski „Kościół w Warcinie”.
Natalia Konopa „Dwór w Zaleskich”.
👏 Kategoria V-VIII
Lena Ropella „Pałac w Lubuczewie”.
Hania Śpica „Swołowo – kraina w kratę”.
Martyna Bujnowska „Latarnia Morska Czołpino”.
Kajetan Graf „Pałac w Niepoględziu”.
👏 Kategoria DOROŚLI
Beata Braun „Widok na kościół szachulcowy w Warcinie”.
 
NAGRODA RZECZOWA
👏 Kategoria DOROŚLI
Marzena Markowicz „Rzeźba nadokienna al. Sienkiewicza 4 w Słupsku”.
Marta Suliga „Kaplica Św. Jerzego”.
Gabriela Siecińska „Detal architektoniczny kamienica ul. Kopernika 19”.
 
🤝 Gratulujemy Wygranym i Dziękujemy ❣️ wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu plastycznego „Zabytki Powiatu Słupskiego”.⛪️
Dziękujemy również Opiekunom Szkolnym, za edukację i poświęcony czas 💪
 
Wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada 2021 r. o godz. 15:00. ❣️
W Starostwie Powiatowym w Słupsku; sala 202 😃
Zapraszamy serdecznie wszystkie Nagrodzone osoby ❣️
 
Zapraszamy również na 👇