Zimowe Warsztaty w Pałacu- TRWAJĄ ZAPISY

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na ZIMOWE WARSZTATY W PAŁACU. 

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Centrum Kultury Powiatu Słupskiego w Damnicy, ul. J. Korczaka 1.

Zapewniamy opiekę merytoryczną z warsztatami dla dzieci 7-12 lat w godzinach od 9:00 do 15:00 oraz II śniadanie.

Program warsztatów:

14.02. 2022 r.- Artystyczne Eko Warsztaty – podczas zajęć przybliżymy uczestnikom znaczenie ekologii w życiu codziennym. Dzieci poznają sposoby wykorzystania przedmiotów życia codziennego, dając im „drugie życie” budując eko-ludki.

15.02.2022 r.- Warsztaty cyrkowe – uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca w cyrku, nauczą się żonglerki oraz sztuczek m.in. z chustą, a także poznają tajniki magii. Nabycie tych wszystkich umiejętności nie tylko poprawi sprawność motoryczno-ruchową Twojego dziecka, ale także pomoże mu w nauce.

17.02.2022 r. – Warsztaty „Lego Spike” – tworzenie robotów z LEGO SPIKE zachęca dzieci do eksperymentowania, uczy krytycznego myślenia oraz rozwija pewność siebie i umiejętności techniczne.  Druk 3D peny – Na warsztatach dzieci nauczą się projektować w 3D i będą mogły cieszyć z efektów własnej pracy. Świat nowoczesnych technologii, jakim niewątpliwie jest druk 3D, pozwoli na poszerzenie swoich umiejętności lub może być początkiem nowego hobby, które sprawia wiele satysfakcji.

A to wszystko w otoczeniu dobrej zabawy!

Koszt 80 zł za 3 dni warsztatowe.

Na zapisy czekamy do 8 lutego 2022 r.

Rezerwacja miejsca i wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 59 844 57 58.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w ZIMOWYCH WARSZTATACH W PAŁACU jest dostarczenie wypełnionych i podpisanych dokumentów oraz spełnienie warunków regulaminowych:

Karta kwalifikacyjna uczestnika warsztatów w CKPS

oświadczenie-rodzica-CKPS-WARSZTATY-FERIE-W-PAŁACU

REGULAMIN COVID

REGULAMIN FERII ZIMOWYCH W CKPS 2022

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów jeśli na ich realizację nie pozwolą obowiązujące obostrzenia pandemiczne.