Warsztaty Zimowe w Pałacu w Damnicy – trzy dni pełne atrakcji

Na trzydniowe warsztaty w Pałacu w Damnicy, organizowane w czasie ferii zimowych, zapisało się 11 młodych uczestników z regionu słupskiego. Wzięli udział w trzech warsztatach tematycznych oraz wielu zabawach integracyjnych pobudzających wyobraźnię. 

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem ekologii. Uczestnicy zbudowali ekoRoboty, stworzyli walentynkowe obrazy 3D i zrobili dla rodziców bukiety kwiatowe z bibuły.

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugiego dnia gościliśmy w pałacu Iwo Bochata, który wcielił się w rolę magika. Wszyscy wstrzymywali oddech, gdy pan Iwo wyciągał ze swoich przepastnych walizek kolejne magiczne przedmioty. A potem wzdychali i klaskali, zachwyceni sztuczkami cyrkowymi giętkiego magika. Po żonglowaniu, pantomimie i sztuczkach z kapeluszem nie zwolniliśmy tempa. Tworzyliśmy kolaże ze skrawków gazet i pobudzaliśmy swoją wyobraźnię przy pomocy kolorowej chusty. 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY ZIMOWE uwieńczyliśmy zajęciami z zespołem @coolturka.eu. Uczestnicy nauczyli się, jak kreatywnie korzystać z elektroniki. Mieli za zadanie skonstruować i programować lego roboty oraz tworzyć za pomocą długopisów 3D trójwymiarowe projekty.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi uczestnicy żywo włączali się w warsztaty i zabawy. Obiecywali, że do Pałacu w Damnicy wrócą na wakacje.