Rozśmieszasz do łez? Weź udział w tegorocznym „Obciachu”

To nie żart! Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz Centrum Kultury Powiatu Słupskiego zachęcają do udziału w XIV Powiatowym Przeglądzie Kabaretów „OBCIACH”, który odbędzie się… 1 kwietnia 2022 roku.

„Obciach” jest otwartym konkursem dla grup, zespołów oraz osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową. Wydarzenie jest propozycją dla artystów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na tle innych wykonawców. Poprzednia edycja Przeglądu – z uwagi na obostrzenia związane z epidemią – odbyła się w formule online. Tym bardziej cieszymy się, iż w tym roku uczestnicy spotkają się „na żywo” na scenie teatralnej GCKiP w Kobylnicy. Przegląd powstał również z myślą o międzypokoleniowej integracji, dlatego też odbywa się on w trzech kategoriach wiekowych:

  • grupa dziecięca (7-12 lat)
  • grupa młodzieżowa (13-18 lat)
  • grupa dorosłych (19+ lat).

W celu zgłoszenia chęci udziału w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia (stanowiącą załącznik do regulaminu), oraz dołączyć podkład zarejestrowany w postaci elektronicznej (nagrania na płycie CD lub na nośniku USB) i przesłać lub dostarczyć całość do siedziby organizatora, tj. GCKiP, ul. Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica. Zgłoszenie należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca 2022 roku. Udział w wydarzeniu podlega opłacie akredytacyjnej  w wysokości 15 zł (uiszczanej na miejscu w dniu konkursu).

Na zwycięzców czekają nagrody.

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin OBCIACH 2022 [.pdf]

KARTA ZGŁOSZENIA 2022 [.pdf]

Zgoda rodzica [.pdf]