ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO – lista laureatów

ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO – LISTA LAUREATÓW [AKTUALIZACJA] 
 
Uwiecznili perełki achitektury Morski Powiat Słupski, a dziś przeszli po czerwonym dywanie, by odebrać z rąk starosty słupskiego Paweł Lisowski i dyrektor CKPS Sandra Winnicka dyplomy i nagrody. Konkurencja była niemała, bo w tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Zabytki powiatu słupskiego” otrzymaliśmy aż 220 prac, co pokazuje, że z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nagrodzone dzieła złożyły się na wystawę, którą można oglądać do 12 grudnia na I piętrze Starostwa Powiatowego w Słupsku. Zapraszamy i gratulujemy laureatom!

LISTA LAUREATÓW
 
Klasy I – IV
🥇miejsce – Anna Czub
🥈 miejsce – Amelia Konopa
🥉 miejsce – Helena Łazarczyk
Wyróżnienie – Wojciech Przewrocki
Wyróżnienia dodatkowe: Karina Śmietana, Nikola Kołodziej i Lena Imiołek
 
Klasy V-VIII
🥇 miejsce – Aleksandra Turzyniecka
🥈 miejsce – Antonina Wolska
🥉 miejsce – Lena Ropella
Wyróżnienie – Sara Nawoz-Wysocka
Wyróżnienia dodatkowe: Alicja Brzezińska i Magdalena Grącikowska
 
Szkoły ponadpodstawowe / Dorośli
🥇 miejsce – Maciej Gawlak
🥈 miejsce – Gabriela Siecińska
🥉 miejsce – Dorota Chmiel
Wyróżnienie – Marlena Kucharska-Konopa
Wyróżnienia dodatkowe: Aleksandra Ongirska i Wiktoria Kozłowska
 
 
———————————————————
Do pałacu w Damnicy przyfrunęło aż 220 prac prezentujących w artystycznej odsłonie perełki architektoniczne powiatu słupskiego. Poziom konkursu był wyjątkowo wysoki. Komisja w składzie: Klaudia Gołębiewska (przewodnicząca), Sandra Winnicka (dyrektor CKPS) i Karolina Oszmaniec (CKPS) była pod wrażeniem wyobraźni uczestników, wyczucia kompozycji, przemyślanej kolorystyki oraz dokładności w oddaniu detali. 
 
Pełną listę laureatów konkursu prezentujemy z podziałem na kategorie i w kolejności alfabetycznej na grafice poniżej. Kto jakie zajął miejsce dowiemy się podczas uroczystości wręczenia nagród 28 listopada (poniedziałek) o godz. 14:00 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku, na którą zapraszamy wyróżnionych uczestników oraz ich bliskich. Nie obędzie się bez oficjalnych uścisków dłoni i czerwonego dywanu! 
 
 Prace, które przedstawiały zabytki miasta Słupska, a nie powiatu słupskiego, nie spełniały wymogów regulaminowych, a tym samym nie były oceniane przez komisję.

———————————————————-

Centrum Kultury Powiatu Słupskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO”.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 18 listopada 2022 roku o godz. 15:00

Konkurs ma na celu wzbudzić zainteresowanie uczestników pięknem architektonicznym zabytków powiatu słupskiego, artystycznym kunsztem ich wnętrz oraz detalami zabytkowymi. Ponadto konkurs umożliwia mieszkańcom powiatu słupskiego i miasta Słupska do zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych oraz wykazania się wrażliwością artystyczną. Łączna pula nagród wynosi 2000 zł.

  • W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych klas I-IV i V-VIII oraz osoby dorosłe, w tym uczniowie szkół ponadpodstawowych, będący mieszkańcami powiatu słupskiego i miasta Słupska.
  • Prace oceniane będą w trzech kategoriach: klasy I – IV, V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe/dorośli.
  • Prace konkursowe należy przesłać indywidualnie lub w przypadku szkół za pośrednictwem placówki, na adres: Centrum Kultury Powiatu Słupskiego, ulica J. Korczaka 1, 76-231 Damnica, do dnia 18 listopada 2022 roku wraz z załączoną i podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz oznaczeniem pracy konkursowej (załączniki do regulaminu konkursu).

REGULAMIN KONKURSU „ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO”

OZNACZENIE PRACY KONKURSOWEJ

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH