URODZINY ŚW. MIKOŁAJA w bajkowym pałacu

AKTUALIZACJA

Magia świąt zawitała już do pałacu w Damnicy. Św. Mikołaj, któremu urządziliśmy dziś imprezę urodzinową, na pewno na brak prezentów narzekać nie będzie. Elfy zostawiły mu pod choinką smakowicie wyglądające domki z piernika, gustowne wieńce, eleganckie kartki i urocze mikołaje malowane na drewnie. O to, by nie burczało w brzuchach od pracy twórczej zadbały panie z KGW w Damnicy, które rozpieszczały nas ciastami, krokietami i pierogami. 
 
Urodziny skończyliśmy z przytupem, bo na scenę przed rozbawioną widownię wskoczył klaun, który chciał zostać Mikołajem, a potem dołączyła do niego Wróżka Spod Łóżka. Z pewnością będziemy częściej marzyć po ich przedstawieniu. 
 
Dziękujemy za przepyszną zabawę zespołowi z SOSW w Damnicy oraz Stowarzyszeniu ABI, paniom z KGW w Damnicy, aktorom Teatru Planeta M oraz elfom z Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku, Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas w Sycewicach, Zespołu Szkół „Elektryk” w Słupsku i Szkoły Podstawowej w Zagórzycy.
 

rpt
rpt

——————————————————–

Ho, ho, ho! Czy to już nie czas na urodziny św. Mikołaja? Uczcijmy je podczas zabawy przedświątecznej w pałacu w Damnicy – 15 grudnia (czwartek) od godz. 10. Atrakcji będzie tyle, ile śniegu na biegunie północnym! 

Na urodzinach u św. Mikołaja będzie coś dla duszy, ale i dla ciała. Od 10 do 12:30 można wziąć udział w warsztatach: zdobienia pierniczków, malowania mikołajów na drewnie, plecenia wieńców bożonarodzeniowych oraz tworzenia kartek świątecznych. Będzie się też można dopisać do ogromniastej choinki życzeń, które pójdą później w świat drogą elektroniczną. Żaden z elfów na pewno z głodu nie zemdleje, bo przez całą imprezę urodzinową będzie można nabyć przysmaki świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy.    

O 13:00 „afterek” z przytupem z Teatrem Planeta – spektakl o tym, jak klaun chciał zostać Mikołajem. Tę bożonarodzeniową karuzelę śmiechu na pewno niełatwo będzie zatrzymać.

Świętujecie z nami?

Zapraszamy do bajkowego pałacu w Damnicy – 15 grudnia od godz. 10:00.