WYSTAWA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH W STAROSTWIE

Po dłuższej przerwie I piętro Starostwa Powiatowego w Słupsku znów rozbłysło pomysłowymi ozdobami świątecznymi. Prezentowane rękodzieła bożonarodzeniowe to dzieło twórczych uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy oraz mieszkańców DPS w Machowinie, DPS w Lubuczewie, DPS w Przytocku i DPS w Machowinku, którym bardzo dziękujemy za dzisiejszą magiczną aurę w starostwie. Wesołych Świąt!

——————————————————————————————-

Tradycji stanie się zadość! Najpierw w pałacu w Damnicy obchodzimy z przytupem urodziny św. Mikołaja, a 5 dni później, 20 grudnia, zapraszamy na WYSTAWĘ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH, którą organizujemy w Starostwie Powiatowym w Słupsku wraz z 5 placówkami.

W tym roku będzie okazja udekorować dom i stół wigilijny rękodziełem wykonanym przez mieszkańców i podopiecznych DPS w Machowinie, DPS w Machowinku, DPS w Lubuczewie, DPS w Przytocku i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy. 

Rękodzieła będzie można nabyć 20 grudnia w godz. 10-13 na I piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku. Na gości będą też czekały słodki przysmaki świąteczne. Zapraszamy!