POSZUKUJEMY: SPECJALIST(K)A DS. KULTURY

Centrum Kultury Powiatu Słupskiego ma ofertę pracy dla energicznych osób zainteresowanych współpracą z zakręconym na punkcie kultury zespołem. Obecnie poszukujemy specjality/ki ds. kultury.

Kultura to Twój żywioł? Kontakty z artystami, twórcami ludowymi i społecznikami dodają Ci energii? Przy planowaniu i realizacji wydarzeń kulturalnych czujesz się jak ryba w wodzie?
 
Wkręć się z nami w lokalną kulturę i jako SPECJALIST(K)A DS. KULTURY zasil szeregi naszego Centrum. Twoim zadaniem będzie m.in. współtworzenie kalendarza imprez CKPS, planowanie, realizacja i dokumentacja wydarzeń kulturalnych, opieka nad twórcami ludowymi, współpraca z instytucjami kultury i mediami oraz pozyskiwanie partnerów wspierających.
 
Poszukujemy energicznych osób z pasją i otwartością na innych, którzy mają doświadczenie w pracy w instytucji kultury. Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia prostych grafik oraz obsługi mediów społecznościowych.
 
Wynagrodzenie: 4000 zł brutto (umowa o pracę).
 
Jeśli właśnie opisaliśmy Ciebie, zapraszamy do aplikowania! Prosimy o osobiste lub mailowe składanie dokumentów (list motywacyjny oraz CV) do 12 kwietnia 2023 r.
 
 
e-mail: dyrektor@kultura.powiatslupsk.pl
nr tel.: 59 844 57 58
Centrum Kultury Powiatu Słupskiego, ul. Janusza Korczaka 1, 76-231 Damnica