III EDYCJA KONKURSU „ZAKOCHANY WIERSZ” – LISTA LAUREATÓW

O miłości niełatwo pisać oryginalnie, a jednak 41 uczestników III edycji naszego konkursu „Zakochany wiersz” udowodniło, że w tym temacie wciąż można wyjść poza szablon. Nasze dwuosobowe walentynkowe jury: Daniel Odija i Małgorzata Wątor podkreślało wysoki poziom prac. Ostatecznie jurorzy postanowili nagrodzić następującą 6 poetek i poetów:
 
I nagroda – Anna Banasiak
II nagroda – Anna Mikulska
III nagroda – Czesława Długoszek
 
wyróżnienie – Izabela Iwańczuk
wyróżnienie – Ania Idźkowska
wyróżnienie – Roman Mordań
 
Wielkie gratulacje! Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 20 lutego (poniedziałek) o godz. 15:30 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku. Zapraszamy do lektury i komentowania nagrodzonych wierszy!
 
Nasze ROMANTYCZNE NAGRODY ufundowali:
Plaża Resort, Mariaż Patisserie i Isajn architektura kwiatowa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
——————————————————————-

„Ważne, by miłość w wierszu opisywać, a nie ją definiować, by nie pisać o niej sztampowo i ckliwie” – mówił poeta Jerzy Fryckowski w zeszłym roku. Z okazji zbliżających się walentynek zapraszamy Państwa do udziału w III edycji konkursu poetyckiego „Zakochany wiersz”.

Do konkursu może przystąpić każda osoba pełnoletnia, która chciałaby podzielić się swoją twórczością poetycką. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden wiersz, którego musi być autorem. Utwór musi poruszać tematykę miłosną

Utwory należy przesyłać na adres e-mail: impresariat@kultura.powiatslupsk.pl do dnia 9 lutego 2023 r. do godz. 14.00.

Na konkurs należy wysyłać utwory zapisane w formacie PDF lub wklejone w treści maila. Do utworu należy dołączyć dane: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, wiek oraz dane niezbędne do nawiązania kontaktu – numer telefonu, adres e-mail. Powyższe dane będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie na potrzeby organizacji i promocji konkursu. Warunkiem koniecznym jest dołączenie podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Na laureatów I, II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez restaurację „Plaża Resort”, kwiaciarnię „Isajn Architektura Kwiatów” oraz kawiarnię „Mariaż Patisserie”. 

Regulamin, zgoda i klauzula informacyjna do pobrania:

Regulamin konkursu Zakochany wiersz, zgoda, klauzula informacyjna [doc]

Regulamin konkursu Zakochany wiersz, zgoda, klauzula informacyjna [pdf]