WARSZTATY POEZJI ŚPIEWANEJ Z NATALIĄ SIKORĄ

To była wyższa szkoła interpretacji w damnickim pałacu. Dzisiejsze warsztaty poezji śpiewanej z Natalią Sikorą dla samej prowadzącej były spotkaniem z 13 różnymi wrażliwościami i osobowościami, a dla ich uczestniczek – okazją do szukania pod okiem doświadczonej artystki pomysłu na wykonywaną piosenkę i przekonujące „ulokowanie” w niej siebie.

Niezwykłe było obserwować, jak wokalistki otwierają się przed innymi i znajdują nowe ścieżki interpretacyjne, uwzględniające ich indywidualny bagaż doświadczeń i stanów emocjonalnych.
Jaki był efekt tych twórczych rozmów z Natalią Sikorą.
 
Niektóre z interpretacji zapewne usłyszymy w kwietniu podczas 12. Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej w Damnicy, a już w przyszłym tygodniu przekażemy na ten temat więcej szczegółów. 
 
 
 
Relacja z warsztatów na portalu GP24: http://bitly.pl/3CiF2 
 
—————————————————————————————
 
 
To się dzieje naprawdę! NATALIA SIKORA, artystka totalna i jeden z najbardziej oryginalnych głosów polskiej sceny muzycznej, przyjedzie 18 marca do pałacu w Damnicy, by poprowadzić warsztaty poezji śpiewanej. Podczas warsztatów z Natalią uczestnicy będą pracować nad interpretację wybranych przez siebie utworów. 
 
Do udziału w warsztatach poezji śpiewanej z Natalią Sikorą zapraszamy młodzież i dorosłych wokalistów/wokalistki wykonujących poezję śpiewaną, którzy chcą skorzystać z bogatego doświadczenia Natalii, by popracować nad interpretacją muzyczną tekstu literackiego i ruchem scenicznym.
      
Zapisy na warsztaty do 13 marca 2023 r. poprzez formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3EoyaaL.
Regulamin warsztatów: REGULAMIN-warsztaty-wokalne [doc.]
 
Kontakt do organizatorów: 59 844 57 58 | impresariat@kultura.powiatslupsk.pl