ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO

 

Tegoroczna edycja konkursu „Zabytki Powiatu Słupskiego” przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Dostaliśmy aż 334 wspaniałe prace, co jest dowodem na ogromne zainteresowanie i zaangażowanie społeczności w promocję dziedzictwa kulturowego.Wyniki są już znane! Poziom konkursu był BARDZO WYSOKI, a my z radością przyznajemy nagrody.

Kategoria I-IV:
🥇 I MIEJSCE Zofia Roberts
🥈 II MIEJSCE Oskar Dobik
🥉 III MIEJSCE Anna Janczylik
🏅 WYRÓŻNIENIE Milana Solona
Wyróżnienie pozaregulaminowe: Liza Lukhoman, Maja Dwulit
 
Kategoria V-VIII:
🥇 I MIEJSCE Jan Król
🥈 II MIEJSCE Lena Majerska
🥉 III MIEJSCE Maksym Kalinin
🏅 WYRÓŻNIENIE Nadia Wirkus
Wyróżnienie pozaregulaminowe: Natalia Konopa, Hanna Boksa, Hanna Pietrzak, Oliwia Pawłowska
 
Kategoria SZKOŁY PONADPODSTAWOWE/DOROŚLI:
🥇 I MIEJSCE Konrad Janicki
🥈 II MIEJSCE Wiktoria Świtka
🥉 III MIEJSCE Nadia Jagielnik
🏅 WYRÓŻNIENIE Anhelina Kovalenko
WYRÓŻNIENIA POZAREGULAMINOWE: Anna Tomaszewska, Karol Iwański.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za inspirujące dzieła i za to, że dzielili się z nami swoją wyjątkową wizją zabytków naszego pięknego powiatu. 
Serdeczne podziękowania kierujemy również do opiekunów, którzy nie tylko wspierali uczestników, ale również wnieśli swój wkład w edukację i poświęcili cenny czas. Dzięki Wam ta inicjatywa nabrała wyjątkowego wymiaru. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO”.

 

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 17 listopada 2023 roku o godz. 15:00

Konkurs ma na celu wzbudzić zainteresowanie uczestników pięknem architektonicznym zabytków powiatu słupskiego, artystycznym kunsztem ich wnętrz oraz detalami zabytkowymi. Ponadto konkurs umożliwia mieszkańcom powiatu słupskiego i miasta Słupska do zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych oraz wykazania się wrażliwością artystyczną.

  • W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych klas I-IV i V-VIII oraz osoby dorosłe, w tym uczniowie szkół ponadpodstawowych, będący mieszkańcami powiatu słupskiego i miasta Słupska.
  • Prace oceniane będą w trzech kategoriach: klasy I – IV, V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe/dorośli.
  • Prace konkursowe należy przesłać indywidualnie lub w przypadku szkół za pośrednictwem placówki, na adres: Centrum Kultury Powiatu Słupskiego, ulica J. Korczaka 1, 76-231 Damnicado dnia 17 listopada 2023 roku wraz z załączoną i podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz oznaczeniem pracy konkursowej (załączniki do regulaminu konkursu).

Regulamin Konkurs Plastyczny Zabytki Powiatu Sêupskiego 2023 PDF

Oznaczenie-pracy-konkursowej

Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-dziecka-doroslego-uczestnika