Koncert zespołu Zeppelinki

18 listopada w pałacu w Damnicy przeżyliśmy niezapomniany wieczór podczas koncertu zespołu Zeppelinki. Klimatyczna atmosfera, zapełniona po brzegi sala lustrzana, a w tle dźwięki pięknych utworów Agnieszki Osieckiej. 🎶🏰✨
Wspaniałe aranżacje przygotował Przemysław Sysojew-Osiński.
 
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki do spędzenia niezapomnianego wieczoru w pałacu w Damnicy, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej. Wydarzenie odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:00. Podczas koncertu zespół Zeppelinki, przy akompaniamencie utalentowanego Przemysława Sysojewa-Osińskiego, zabierze nas w muzyczną podróż przez różnorodne utwory Osieckiej. Będzie to świetna okazja, aby przenieść się w świat piosenek, które stały się nieodłączną częścią polskiej muzyki.
Wstęp na koncert jest darmowy, a wieczór obfitować będzie w znane i mniej znane utwory Osieckiej, zaskakujące interpretacje zarówno zespołowe, jak i solowe, oraz niebanalne aranżacje autorstwa Przemysława Sysojewa-Osińskiego.
 
Na scenie wystąpią członkowie zespołu Zeppelinki w składzie: Dominika Augustyniak, Joanna Chabowska, Kinga Goyke, Anna Kalina, Renata Kubacka – Szematowicz, Ewa Kurzydło, Agnieszka Perkowska, Justyna Perlańska, Diana Wójtów oraz Piotr Wójtów. Przemysław Sysojew-Osiński odpowiedzialny będzie za instrumenty klawiszowe i aranżacje.
Wydarzenie dofinansowane dzięki Stypendium Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego.
Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i twórczości Agnieszki Osieckiej na niezapomniany wieczór pełen emocji i pięknych dźwięków. Nie przegapcie szansy, by być częścią tego wyjątkowego koncertu!