IV EDYCJA KONKURSU „ZAKOCHANY WIERSZ”

42 poetów wzięło udział w IV edycji naszego konkursu „Zakochany wiersz”, a walentynkowe jury: Daniel Odija i Jerzy Fryckowski mieli nie lada wyzwanie, oceniając te piękne wiersze.
Prezentujemy laureatów IV Edycji Konkursu Poetyckiego „Zakochany wiersz” (kolejność alfabetyczna):
– Grzegorz Chwieduk z Kępic
– Katarina Lavmel z Żochowa
– Emilia Maraśkiewicz z Darłowa
– Zbigniew Sawicki ze Słupska
– Grzegorz Sierocki z Miastka
– Krzysztof Surowiec ze Słupska
 Wielkie gratulacje dla Waszych pięknych serc i dusz artystycznych! Chcemy także podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
 Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 27 lutego (wtorek) o godz. 15:30 w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku. Bądźcie z nami, świętując literackie sukcesy!
Zapraszamy Was do lektury i komentowania nagrodzonych wierszy!

 

_____________________________

„Przecież miłość to słowo, jak serce, dłoń, usta. Należy do tego, kto je wypowiada. To nie pustka?” – pisała poetka Anna Mikulska w zeszłym roku. Z okazji zbliżających się walentynek zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji konkursu poetyckiego „Zakochany wiersz”.

Do konkursu może przystąpić każda osoba pełnoletnia, która chciałaby podzielić się swoją twórczością poetycką. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden wiersz, którego musi być autorem. Utwór musi poruszać tematykę miłosną

Utwory należy przesyłać na adres e-mail: impresariat@kultura.powiatslupsk.pl do dnia 8 lutego 2024 r. 

Na konkurs należy wysyłać utwory zapisane w formacie PDF lub wklejone w treści maila. Do utworu należy dołączyć dane: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, wiek oraz dane niezbędne do nawiązania kontaktu – numer telefonu, adres e-mail. Powyższe dane będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie na potrzeby organizacji i promocji konkursu. Warunkiem koniecznym jest dołączenie podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Na laureatów I, II i III miejsca czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez:

  • restaurację „Anna de Croy”,
  • cukiernię „Cafe Panda”,
  • kwiaciarnię „Isajn Architektura Kwiatowa”,
  • piekarnię „Jakubowscy”

Regulamin, zgoda i klauzula informacyjna do pobrania:

Regulamin konkursu Zakochany wiersz, zgoda, klauzula informacyjna