SKUBAS – Koncert na tarasie

Zapraszamy na niezwykłe otwarcie lata! Rozpoczynamy drugą edycję cyklu KONCERTÓW NA TARASIE!

Występy artystów będą odbywać się na tarasie XIX-wiecznego pałacu w Damnicy, otoczonego romantycznymi girlandami świetlnymi, które rozświetlą nocną scenerię. Wokół będzie dostępna strefa gastronomiczna oferująca pyszne przekąski, a wszyscy będą mogli znaleźć swoje ulubione miejsca na kocykach, poduszkach lub leżakach, by komfortowo delektować się koncertem pod otwartym niebem. Przewidujemy, że pogoda będzie piękna co tylko dodatkowo umocni letni klimat tego wyjątkowego wydarzenia. 

To będzie magiczne doświadczenie, które zapewni niezapomniane chwile i wspomnienia na długo.

SKUBAS

W tym roku będziemy mieli zaszczyt gościć SKUBASA, ZNAKOMITEGO ARTYSTĘ, który stworzył jedną z najpiękniejszych polskich piosenek o braku miłości, a w tym roku powrócił z czwartym studyjnym albumem zatytułowanym „W ogień”.

“W ogień” to płyta o odcieniach miłości. Z jednej strony tytułowy  ogień to symbol ciepła, życia, przetrwania, ale także spalania się, pożądliwości, nietrwałości. Z drugiej strony – ogień wieczny to miłość, która nigdy nie gaśnie. W tekstach pojawia się więc również wątek miłości do siebie i odrzucenia przez otaczający świat, miłości toksycznej, wybaczania, przemijania, a także transcendencji i tęsknoty.   Wokalnie na krążku wsparli Skubasa uznani goście: Dawid Tyszkowski w utworze “Co i tak nadejdzie”, Krzysztof Zalewski w  “Rdzy” oraz Kwiat Jabłoni – w “Zaraz się zacznie”.

SKUBAS Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Obecnie na koncie posiada 4 długogrające wydawnictwa W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

 

Przed występem SKUBASA wystąpi ANNA HNATOWICZ, charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która śpiewa sercem, ale robi to w absolutnie zawodowy sposób. Jej twarzy i głosu nie da się zapomnieć…Muzyka Anny Hnatowicz rezonuje w klimatach vintage pop/rock z elementami elektroniki. Jak sama mówi ma starą duszę, wychowana na polskim big-beacie i scenie rockowej, w warstwie tekstowej jej główną inspiracją są relacje ludzkie, często te miłosne. Anna w swojej muzyce jak i tekstach stawia na autentyczność i emocje, eksperymentuje z brzmieniami i stylami tworząc swoją niepowtarzalną i oryginalną wizję artystyczną. Charakterystykę głosu Ani można porównać do satyny i kryształu i to te dźwięki zachwycają publiczność w całej Polsce. Artystka występuje na scenie od parunastu lat. Gotowy materiał dostępny na platformach streamingowych. Płyta ukaże się w 2024 roku.

ZDECYDOWANIE NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ!

Harmonogram wydarzenia | 22 czerwca 2024r. | Pałac w Damnicy

18.00- 19.00 Otwarcie bram

19:00-20:00- Koncert Anna Hnatowicz z gitarzystą

20:00-20:20 – Przerwa

20:20 -21:30 – Koncert – Skubas

Bilety

Bilety* do nabycia w serwisie kupbilecik.pl:  https://tiny.pl/d9wkf

miejsca nienumerowane siedzące: 90 zł przedsprzedaż do 31 maja 2024 r.  (100zł – cena regularna od 1 czerwca 2024 r.)
miejsca nienumerowane stojące: 75 zł przedsprzedaż do 31 maja 2024 r. (90 zł – cena regularna od 1 czerwca 2024 r. )

*Dzieci do lat 6, pod opieką rodziców – wstęp bezpłatny

*Informujemy, że oprócz zakupu biletów przez portal kupbilecik.pl, istnieje możliwość zarezerwowania biletu telefonicznie w Centrum Kultury Powiatu Słupskiego. Po zarezerwowaniu, prosimy o dokonanie wpłaty na podany NUMER KONTA BANKOWEGO: 48 9315 1043 0044 0718 2000 0010.