ZGŁOŚ SIĘ NA „OBCIACH” – ZAPISY DO 24 MARCA

Jesteś stand-uperem? Masz swoją grupą kabaretową? Sypiesz żartami z rękawa i potrafisz rozkręcić imprezę?

Żaden to obciach wziąć udział w XV Powiatowym Przeglądzie Kabaretowym „Obciach” i wystąpić przed publicznością w przyjaznej atmosferze. W tym roku Przegląd będzie rozgrzewką przed primaaprilisową sobotą, bo odbędzie się 31 marca od godz. 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy

„OBCIACH” to wydarzanie skierowane zarówno do zespołów jak i osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową. Przegląd jest także spotkaniem wielopokoleniowym służącym konfrontacji różnych środków wyrazu sztuki scenicznej. Stąd też konkurs odbywa się w trzech różnych wiekowych:

  • grupa dziecięca lub solista (7-12 lat)
  • grupa młodzieżowa lub solista (13-18 lat)
  • grupa dorosłych lub solista (19 lat+) 

Aby zgłosić chęć udziału w Przeglądzie należy wypełnić kartę zgłoszenia (stanowiącą załącznik regulaminu), oraz dołączyć podkład zarejestrowany w postaci elektronicznej (nagrania na płycie CD lub na nośniku USB) i przesłać lub dostarczyć całość do siedziby Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica. Zgłoszenie należy dostarczyć najpóźniej do 24 marca 2023 roku. Przegląd podlega również opłacie akredytacyjnej w wysokości 15 złotych, którą trzeba opłacić w dniu wydarzenia w kasie GCKiP w Kobylnicy. 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin OBCIACH 2023 [doc.]

KARTA ZGŁOSZENIA 2023 [doc.]

Zgoda rodzica [doc.]